jadwo
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 sty, 2017

czw 05 sty, 2017

cześć,
Chcemy w zespole zmienić klawisze. Dotychczas graliśmy na keyboardzie, ale teraz szukamy jakiś klawiszy z możliwościami edycyjnymi brzmień. Gramy głównie muzę elektroniczną, może macie jakieś ciekawą propozycję na instrument tak do 4 tysi.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

pt 06 sty, 2017

PX-5S widzieliście? Jeżeli nie to koniecznie ogarnijcie temat i przetestujcie sobie tę klapę. Instrument rewelacyjnie sprawdza się zarówno na scenie jak i w studio. Jest to świetne połączenie stage piana z syntezatorem.

brian
Moderator
Posty: 422
Rejestracja: pt 29 maja, 2015

pn 23 sty, 2017

Popieram przedmówcę. :)
Inspiracje możesz znaleźć też tu
http://syntezator.pl/
Ale PX55 będzie moim zdaniem bardzo dobrym wyborem

jadwo
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 sty, 2017

sob 04 lut, 2017

Przejrzałem i przesłuchałem chyba wszystkie dostępne filmiki na temat tego PX i rzeczywiści bardzo fajnie to wygląda. Dzisiaj wybieram się do sklepu gdzie mają ten model w celu przetestowania na żywym organizmie. Jak wszystko się potwierdzi, to nie pozostanie mi nic innego jak sprężyć się i dozbierać jeszcze parę złotych bo miałem nieprzewidziane wydatki i kasa się trochę rozeszła i kupować. Mam jeszcze tylko pytanko odnośnie zasilania, podobno może być zasilany też bakteryjnie. Pytam bo u mnie na wsi coś jest ostatnio porąbane i często są chwilowe przerwy w dostawie prądu.

harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

sob 04 lut, 2017

Tak ma on zasilanie bateryjne więc ciągłość pracy będziesz miał i życzę udanego testowania :-)

Wróć do „Syntezatory”