levis32
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 lut, 2017

wt 28 lut, 2017

witam mam jaki keyboard wybrać do 300 zł dlaczego pytam miałem długa przerwę w grze na keyboardzie i chciał bym powrócić do gry w zaciszu domowym
chciał bym pograć piosenki biesiadne i przypomnieć co i jak się gra a nie chcę wydawać dużo pieniędzy dlatego szukam czegoś taniego myślę o klawiaturze sterującej tez jest tania w miere proszę o podpowiedz doradzenie bardzo bardzo proszę

melodia
Posty: 57
Rejestracja: pn 18 sty, 2016

pn 06 mar, 2017

Do 300 zł ciężko Ci będzie kupić keyboard, chyba że jakąś imitację z marketu, albo taki z mniejszą ilością oktaw. Jak byś mógł jeszcze ze stówkę dorzucić, to byś miał pięciooktawowe CTK-1150. Na takie amatorskie domowe granie by Ci wystarczył.

brian
Moderator
Posty: 422
Rejestracja: pt 29 maja, 2015

śr 08 mar, 2017


harmonik
Posty: 135
Rejestracja: sob 21 lis, 2015

czw 09 mar, 2017

Jak nie jest to jakaś chwilowa zachcianka, to ja bym na Twoim miejscu tak bardzo nie oszczędzał i nie kupował takiego najtańszego. Ten model ctk, który zaproponowała melodia, to już takie minimum lepsze od tych biedronkowych wynalazków, ale ja na Twoim miejscu poszedł bym jeszcze o półkę wyżej i może dozbieraj i kup taki model, który będzie miał dynamiczne klawisze i możliwość podłączenia pod komputer. Taki instrument da Ci więcej możliwości.

Wróć do „Keyboard”