Derry
Moderator
Posty: 68
Rejestracja: pn 17 maja, 2010

sob 29 sty, 2011

Chcę polecić zajęcia u pani Joanny Maj-Hanerlik w Gdyni w budynku YMCA Polska przy ulicy Żeromskiego 26. Uczyłem się tam przez 3 lata - zajęcia prowadzone w 3osobowych grupach. Każdy pracuje sam "na słuchawkach", a nauczycielka poświęca chwilę lekcji dla każdego z osobna. Część osób powie, że to nieefektywne, ale zapewne uczy pewnej izolacji od szumu dookoła nas ;-) Ja nie narzekam, było świetnie, póki nie przerzuciłem się na skrzypce. W sali są trzy różne instrumenty, dzięki czemu uczymy się szukać funkcji na różnych modelach keyboardów. Nauczycielka jest wyrozumiała i sympatyczna. Po semestrze nauki można już nieco zagrać. Dla porównania - w moim obecnym ognisku dzieciaki, które się uczą po 3-4 lata ledwo grają. Nie jestem zadowolony w obecnej szkole z poziomu gry klawiszowców. Pod koniec semestru odbywają się koncerty. Gdy się jeszcze uczyłem było to w centrum Gemini (na pierwszym piętrze, ponad Multikinem), ostatnio gdy zawitałem jako gość grali w Teatrze Miejskim przy ul. Bema. Zapraszam. Ja w trzy lata nauczyłem się bardzo dużo :mrgreen: Telefon 601-650-363.

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”